Home/Concurs/Concurs 2012

Concurs 2012

Concursul Agroland 2012

Participă toticlientii care adună într-un plic (pe care-l primesc din magazinele Agroland la prima achiziţie de furaj sau concentrat, indiferent de cantitate) etichetele de la 50 kg furaje sau/şi concentrate.

  • Completaţi cu datele personale , şi răspunsul la întrebarea „ Câţi ani împlineşte Agroland ?;
  • Se vor depune în urne pe care le găsiţi în fiecare magazin Agroland;
  • Extragerea va avea loc timp de 10 săptămâni, în fiecare vineri sau sâmbătă începând cu 30 martie.

 

SE EXTRAGE DOAR UN SINGUR PLIC PE SĂPTĂMÂNĂ DIN FIECARE MAGAZIN AGROLAND

Premiile concursului sunt următoarele:

Premiul pentru extragerea din 30.03.2012 va fi:

10 pachete bulbi de flori si 1 pachet substrat de flori la 10 L


Premiul pentru extragerea din 07.04.2012 va fi:

10 pachete butasi de trandafiri si un pachet gazon sport la 1 kg

Premiul pentru extragerea din 14.04.2012 va fi:

Supot de lampa si bec cu infrarosu

Premiul pentru extragerea din 20.04.2012 va fi:

Boboci de rata – 20 buc

Premiul pentru extragerea din 27.04.2012 va fi:

Agroland dog la 10 Kg

Premiul pentru extragerea din 04.05.2012 va fi:

Jolomax, Acidifiant, Dezinfectant, Tavita pui, Adapatoare 5 l, Bec infra-rosu, NC 1151 LA 10 kg

Premiul pentru extragerea din 11.05.2012 va fi:

Adapatoare 10 l cu maner, Hranitor 18 kg din plastic

Premiul pentru extragerea din 18.05.2012 va fi:

Adapatoare de 30 l din plastic

Premiul pentru extragerea din 25.05.2012 va fi:

CC 1000 la 25 kg

Premiul pentru extragerea din 01.06.2012 va fi:

40 bucati de pui carne

 

Castigatorii primei etape a concursului:

10 pachete de bulbi de flori si un pachet de gazon sport

Albu Petru – Timişoara 1

Albu Vleria – Ianca

Alexandru Costel- Însuratei

Alexandru Marcel – Urziceni

Alexandru Marian – Uivar

Andrei Ion – Zimnicea

Anghel Gheorghe – Timişoara 3

Angmre Ionel – Brăila 2

Aniguleasa Mihai – Săveni

Apostu Măricel – Panciu

Ariton Vasilică – Tecuci

Avrămescu Dumitra – Piatră

Badea Tatiana – Afumaţi

Biesiada Mirela – Reşita

Boev Marius – Brăila 1

Brânză Steriana – Tuluceşti

Calin Mihai -Alexandria

Cazan Elena- Petroşani

Chingaru Mihai – Călăraşi

Costea Vasile – Dobroteşti

Cotrobei Cristina – Dorohoi

Creanga Nistor – Sacoşu Turcesc

Cristache Viorel – Giurgiu 1

Cristescu Adrian – Roşiorii De Vede

Dayboc Ioana – Pechea

Dobranici Loredana – Jebel

Dogaru Vasile – Focşani

Donici Valentina – Glati

Drăgan Vasile – Izvoarele

Dragotoiu Leonora- Mătăsari

Duta Levi – Plosca

Fratita Aurica – Lieşti

Geoarsa Ovidiu – Lipăneşti

Goanţa Ilie – Popeşti Leordeni

Haiducu Petra – Fundulea

Hera Eugen – Mioveni

Herniuc Nicolain -Bolintin Vale

Holom Alin – Timişoara 5

Horganca Fanel – Jilavă

Iacomi Alexandra – Budeşti

Ilisie Pavel – Sânnicolau Mare

Ion Ioana – Smârdioasa

Iorga Adriana – Roata De Jos

Isac Maria – Caransebeş

Litvinenci Ionel – Şendreni

Măciucă Vasile – Târgu Jiu 1

Manea Melania – Bocşa

Marin Gheorghe – Lehliu Gară

Meca Niculina – Urecheşti

Mihăilă Georgel – Piteşti

Molnar Emil – Ciacova

Nagy Ema – Deva

Neacşu Mariana – Ploieşti

Nechita Cezar – Iaşi

Necula Vasile – Poiana Lacului

Neculae Ion – Pucioasa

Paduraru Ion – Darabani

Pandele Adrian – Campina

Papae Nicusor – Băileşti

Pascu Constantin – Moreni

Pătăchia Ion – Izbiceni

Pesca Nicolae – Vâlcea

Petrescu Felicia – Mihăeşti

Petrescu Gheorghina – Mănăstirea

Plopeanu Florea – Turnu Urele

Popescu Elena – Fierbinţi Târg

Popescu Georgeta – Tătărăştii De Sus

Popovici Mihai – Botoşani

Prigoreanu Liliana – Flămânzi

Puiu Florina – Vălenii De Munte

Radics Ştefan – Moşniţa Noua

Raicea Livadariu – Reşita

Roicov Milivoi – Peciu Nou

Salamon Andrei – Jimbolia

Sima Victoria- Baloteşti

Solomon Maria- Olteniţa

Sotaie Eucen – Potcoavă

Spiridon Carmen – Băicoi

Stanciu Gheorghe – Giurgiu 2

Stănescu Onita – Orbească

Stefu Constantin – Buziaş

Steici Adela – Timişoara 2

Stoica Nicoleta – Slobozia De Argeş

Tanciu Ilie – Curtea De Argeş

Tatu Anica – Adjud

Telehuzs Radu – Slobozia

Teodorescu Valentin – Vulturu

Tofei Gavrilă – Făget

Toma Alexandru – Domneşti

Ungureanu Ioana – Saelele

Voicu Raluca – Slatina

Zaharia Maria – Severin

Castigatorii celei de-a doua etape a concursului

10 pachete de butasi de trandafiri si un pachet de gazon sport

Adam Nicolae – Ploieşti

Albu Ionela – Timişoara 1

Alexandria Melania – Tătărăştii De Sus

Anca Victorita – Panciu

Andrei Mihaela – Zimnicea

Anghel Tache – Lehliu Gară

Anton Constantin – Băicoi

Badaluta Adrian – Iaşi

Bălan Vasile -Braila 1

Benghia Cristina – Caransebeş

Bulearca Adela – Campina

Burcea Constantin – Videle

Butu Valentina -Roata De Jos

Cazan Adrian – Giurgiu 2

Chivu Valeria – Mioveni

Cicu Ioan – Jimbolia

Cioroiu Nicoleta – Ianca

Ciovlica Petrut – Lipăneşti

Ciuperca Petrică – Însuratei

Cocias Vasilică -Braila 2

Coman Fanica – Smârdioasa

Cotroceanu Cristina – Lieşti

Cristea Florentina – Severin

Cristian Leonida – Focşani

Cutilea Ligia – Jebel

Damian Gheorghe – Şendreni

Dinca Ion -Budesti

Dobrea Georgel – Tuluceşti

Drăgan Egon – Izvoarele

Dragusin Ilie – Bolintin Vale

Duduman Viorica – Sacoşu Turcesc

Dumitrescu Dana – Târgu Jiu 1

Enescu Viorica – Vălenii De Munte

Fundulea Dogaru – Fundulea

Gheorghe Eugen – Jilavă

Gheorghe Măricel – Poiana Lacului

Harcanu Ecaterina – Mătăsari

Ioja Diana – Timişoara 2

Junc Monica – Timişoara 3

Lambru Cristian – Moreni

Leininger Cristina – Reşita

Leuca Vasile – Tecuci

Liliac Milica – Făget

Lupu Brânduşa – Săveni

Mangu Ion – Bocşa

Măricică Ciocan – Peciu Nou

Marineata Marian – Plosca

Marinescu Daniela – Costeşti

Matei Cornel – Baloteşti

Mihai Gheorghiţă – Domneşti

Mincu Marius – Curtea De Argeş

Mircea Niulae – Mănăstirea

Mogoş Paul – Afumaţi

Nan Marius – Olteniţa

Necula Marin – Giurgiu 1

Neculai Vasile – Vulturu

Nitescu Ionel – Izbiceni

Onitoiu Maria – Vâlcea

Paliciuc Gheorghe – Flămânzi

Panzariu Cristi – Darabani

Pasca Florin – Gataia

Patrascu Pavel – Timişoara 5

Petre Natalia – Fierbinţi Târg

Petrişor Stelian – Băileşti

Popa Cristian -Petrosani

Popa Otilia -Galati

Popescu Ion – Severin 2

Radics Ştefan – Moşniţa Noua

Radu Mariana – Piatră

Rădulescu Florin – Turnu Urele

Rusinaru Constantin – Slobozia

Sain Ion – Bozovici

Sandu Gheorghe – Popeşti Leordeni

Savu Ionelia – Albeşti Paleologu

Scoaba Aurelia – Slatina

Şefu Constantin – Buziaş

Spanu Gelu – Alexandria

Ştefan Cornelia – Pechea

Stirbu Florentina – Chiajna

Stoenici Lucsa – Călăraşi

Stoica Jan – Potcoavă

Surugiu Valeria – Orbească

Susca Lucreţia – Orşova

Tănase Ion – Saelele

Tauru Constantin – Săuleşti

Tod Alexandru -Deva

Treta Adriana – Ciacova

Tuca Dana – Dorohoi

Vasile Laurenţiu – Urziceni

Vatafu Ionică – Drăgăneşti Olt

Voinea Marinel – Piteşti

Zaraza Ovidiu- Botoşani

Zele Mariana – Uivar

Castigatorii celei de-a treia etape a concursului

Suport lampa si bec infrarosu

Alexandroaie Florin – Galaţi

Andrei Ştefan – Podu Turcului

Anita Aurica – Sacoşu Turcesc

Bădescu Constantin – Bratovoiesti

Baicu Rodica – Roşiorii De Vide

Bănica Dumitrel – Însuratei

Beciu Marian- Craiova 2

Beg Andrei – Coştei

Blaga Nicolae – Jebel

Boabă Gheorghe –Craiova 3

Bobaru Fheorghe – Timişoara Torontal

Branescu Florentina-Valcea

Bue Ştefan – Rovinari

Bulzan Elena – Bocşa

Buricea Dumitru- Ianca

Cacea Aurelia – Slatina

Calin Mihai – Alexandria

Câmpeanu Ionel – Focşani

Caramaliu Teodor – Dabuleni

Carcu Marian-Jimbolia

Cârlan Mircea – Potigrafu

Cârtog Constantin-Severin

Ciocan Maricica – Peciu Nou

Ciupitu Dani – Lehliu Gară

Coarda Marian – Albeşti Paleologul

Cocioabă Angelică – Saelele

Cojocariu Dumitru – Săveni

Constantin Gabriel – Dobroteşti

Constantin Marieta – Bărcăneşti

Crăciun Adrian – Medgidia

Cristache Ion – Popeşti Leordeni

David Iliana – Corabia

Dinca Ion – Budeşti

Dinu Ioana – Olteniţa

Dolana Iulian – Izbiceni

Dovleac Marian- Ciacova

Draghice Alexandru – Orbească

Dragoş Ioan-Faget

Drama Adrain – Smârdioasa

Dumitrascu Florea – Slobozia Ag

Faerel Ion – Orşova

Fartigu Valerica – Reşita

Fekete Ildiko – Topolovat

Florea Ion- Costeşti

Florescu Ghiorghi – Dorohoi

Gândac Gabrirl – Strehaia

Gherghelas Alois – Uivar

Gogu Alexe – Tg Bujor

Graure Maria –Poiana Lacului

Grosu Petru – Mihăileşti

Hurjui Liliana – Isaccea

Iancu Dunica – Lieşti

Iaralan Ştefan – Urecheşti

Ilie Vergil – Băileşti

Ion Marin –Chiajna

Ion Stela – Costeşti

Ionică Marian – Mihaiesti

Ivanus Sorica- Plosca

Kosar Marcela – Buziaş

Lazaroiu Vasile – Mătăsari

Liliac Milica – Timişoara –Gara

Liliac Milica – Timisoara- Ialomiţa

Lupu Cristian –Baicoi

Măciucă Adela – Tg Jiu 2

Malciu Ion – Valu Lui Traian

Malina Lenutu – Petroşani

Mazilu Vasile – Giurgiu 2

Meche Rodica-Caracal

Mercioiu Maria- Tg Jiu 1

Micula Adrian-Lugoj

Mircescu Ion –Copaciu

Mitu Vasilică – Mangalia

Mogoş Paul – Afumaţi

Moscu Marin – Tecuci

Motoi Aurel-Saulesti

Munteanu Nicolae – Brăila 2

Musat Adrian – Ploieşti

Musat Marinel – Piatră

Mutu Gabriel – Campina

Nechita Mihai – Darabani

Neculae Ion – Pucioasa

Nica Violetă – Tătărăştii De Sus

Nicolaevici Corina – Oraviţa

Nită Gabriela – Fierbinţi Târg

Oprea Mihaela – Opera Mihaela

Paliciuc Maria – Flămânzi

Pământ Robert – Şendreni

Pârleala Mariana – Tulcea

Patache Dumitru – Năvodari

Perchiata Erol – Vălenii De Munte

PetreBogdan – Fundulea

Pisau Marioara – Izvoarele

Pisica Mihai – Domneşti

Plesita Vasilică – Curtea De Argeş

Polexici Marian – Timişoara 5

Popa Toma – Brăila 1

Puiu Stelian – Giurgiu 1

Radu Costel – Slobozia

Rădulescu Florin – Turu Urele

Radut Ioan – Gataia

Raduta Ionel – Urziceni

Ramiga Petrica- Severin 2

Rotaru Ion – Rotaru Botoşani

Rugina Claudiu – Buhuşi

Ruica Elena – Zimnicea

Sandu Dumitru – Roata De Jos

Sandu Florea – Drăgăneşti Olt

Sarboiu Simona –Moreni

Savu Gheorghe – Mioveni

Schildman Richard – Reşita

Sferle Corneliu – Moşniţa Noua

Spirea Dumitru – Călăraşi

Stan Lucian – Baloteşti

Stanciu Ioan- Sânnicolau Mare

Suru Nistor – Caransebeş

Tatu Anica – Panciu

Tod Alexandru – Deva

Truşca Gheorghe – Craiova 1

Ţugui Ionel – Bolintin Vale

Ţup Costel – Mănăstirea

Vasilache Constantin – Iaşi

Vintila Oana – Potcoavă

Vlascenco – Galaţi

Voinea Marinel – Piteşti

Zebeca Gheorghe – Bozovici

Zecheru Ion – Lipăneşti

Zontea Florentina – Tuluceşti

Castigatorii celei de-a patra etape a concursului

20 buc boboci rata

Afendi Georgeta – Dobroteşti

Andrei Ion – Zimnicea

Andretu Raluca – Vălenii De Munte

Anitei Constant – Botoşani

Badea Marioara – Tulcea

Bădescu Gabi- Severin 2

Bălăcescu Rodica – Rovinari

Banda Stelian – Ialomiţa

Barzu Vasile – Mangalia

Beşliu Constantin – Severin

Boabă Ioana – Băileşti

Borca Gabriel – Buziaş

Bordei Radu – Slobozia

Botogan Radu – Tătărăştii De Sus

Briceag Claudia – Slobozia Ag

Budurascu Constantin – Drăgăşani

Burtan Neacşu – Videle

Butu Elena – Roata De Jos

Cecanau Dorel – Caracal

Cojocariu Dumitru – Săveni

Constantin Cornelia- Pucioasa

Costache Dumitra – Baloteşti

Coteanu Ştefănia – Bratovoiesti

Creanga Nistor – Sacoşu Turcesc

Cristea Maria – Isaccea

Dadalau Loredana-Matasari

David Gheorghina – Bărcăneşti

Davidovici Marcela – Ciacova

Dica Matei – Potcoavă

Dinu Valer – Plosca

Dobre Florin – Costeşti

Dobre Gheorghe – Potigrafu

Dodoaca Mihaela-Saulesti

Dumitrescu Elena – Fierbinţi Târg

Eftimie Dragoş – Saelele

Ene Mihai – Galaţi

Ene Mihai – Urziceni

Feraru Constantin – Mihaiesti

Galan Mihai – Valu Lui Traian

Gălbenaş Constantin – Dorohoi

Gelil Tamer – Medgidia

Gheorghiţă Benoni – Deva

Gherasim Angela – Gataia

Ghiu Octavian – Focşani

Iacomir Petre – Albeşti Paleologul

Ion Marin – Chiajna

Jebelean Viorel – Jebel

Kalai Alex – Timişoara 5

Kardos Firuţa – Uivar

Ladaru Gabriel – Craiova 1

Laictici Viorica – Lugoj

Lefter Gheorghe – Însuratei

Licaret Claudiu – Făget

Lixandru Luminiţa – Fundulea

Lorint Sorin – Peciu Nou

Luca Janrta – Lieşti

Lulu Mihai – Vâlcea

Lungu Sandel – Ianca

Meca Niculina – Urecheşti

MihaitaMarian – Popeşti Leordeni

Mioc Tenzica – Oraviţa

Mirea Gheorghe – Roşiorii De Vede

Momanu Nicolae – Adjud

Munteanu Eugenia – Şendreni

Nătărău Ioana – Piatră

Neacşu Maria – Giurgiu 2

Neaţa Ion – Giurgiu 1

Nechita Mihai- Darabani

Nedelcu Mihai – Panciu

Nicolae Mirela – Copaciu

Niculescun Anisoara – Orbească

Nistor Rodica- Jimbolia

Oclei Maria- Craiova 2

Paliciuc Maria – Flămânzi

Panduru Daniela – Tg Jiu 1

Paslea Ion – Strehaia

Păun Adriana-Campina

Pene Maria-Slatina

Petrea Alexandru – Tuluceşti

Popa Rodica – Jilavă

PrepelitaMariana – Budeşti

Rădulescu Elena – Izvoarele

Rădulescu Mihaela – Turnu Urele

Rarinca Ione-Tecuci

Rus Ioana – Topolovat

Rus Marian – Coştei

Sain Ion – Orşova

Sârbu Iulian- Podu Turcului

Şaru Mariana – Domneşti

Scheianu Daniel – Petroşani

SeimanCrinel –Torontal

Simion Mircea-Braila 1

Stan Claudia – Pechea

State Tudor – Poiana Lacului

Ştefan Ioana-Craiova 3

Steop Monica – Sânnicolau Mare

Streche Marian – Izbiceni

Striblea Mugurel – Călăraşi

Striblea Mugurel – Olteniţa

Suveti Dumitru – Bozovici

Tanciu Ilie – Curtea De Argeş

Tane Tudor – Afumaţi

Taujan Irina – Alexandria

Timsmonar Maria – Reşita

Toma Costinel – Smârdioasa

Ţugui Elena – Bolintin Vale

Ţup Costel – Mănăstirea

Ungureanu Rodica – Mioveni

Usurelubioan – Timişoara Gării

Văcărescu Ionela – Bărnuţiu

Varcan Adrian – Dabuleni

Vasilache Constantin – Iaşi

Velisarie Valerica – Lehliu Gară

Vierasu Vasile – Moşniţa Noua

Vişan Daniel – Mihăileşti

Vlad Constantin – Moreni

Voinea Ramona- Piteşti

Zainescu Păuna –Braila 2

Castigatorii celei de-a cincea etape a concursului

3 saci de agroland dog la 10 kg

Abagiu Petrişor – Potcoavă

Aghenitei Crina – Săveni

Anghelache Cristian – Izvoarele

Arsenie Marinică – Ciacova

Atanasiu Eduard – Turnu Urele

Avrămescu Lucian – Piatră

Baca Elena – Saelele

Badilescu Nicolae – Copaciu

BalcuFlorina – Bocşa

Bălita Valentina – Isaccea

Bengea Mihai – Campina

Boca Elena – Plosca

Boldiş Răzvan – Bărnuţiu

Borgula Daniel – Lugoj

Bucur Mariana – Comăneşti

Bucureanu Anita – Severin

Buga Elena – Brăila 1

Cernea Florin – Budeşti

Cioară Dorel – Deva

Ciofu Mihai – Timişoara 5

Ciru Ionela – Peciu Nou

Ciuca Gheorghe –Craiova 3

Ciungan Roman – Jebel

Cizmaru Ionuţ – Videle

Constantin Gigel – Mihăileşti

Cosmin Grigore – Medgidia

Costache Floarea – Bolintin Vale

Deceanu Umitru – Şendreni

Denegiu Cosmin – Săuleşti

Dijmarescu Ion – Tg Jiu 2

Dinita Nicolae – Urecheşti

Dobrin Mariana – Slobozia Ag

Dogaru Vasilică – Galaţi

DonaCocuta – Pop[Eşti Leordeni

Dumitrescu Constantin – Craiova 1

Dumitrescu Nelu – Fierbinţi Târg

Duşcă Florica – Băileşti

Ene Ion – Ianca

Feleaga Sanda – Alexandria

Florescu Ghiorghi – Dorohoi

Ghirtoi Floarea – Zimnicea

Ghizdareanu Adrian – Giurgiu 2

Gogu Alexe – Tg Bujor

Goldic Eugen – Ialomiţa

Gomboş Romeo – Sânandrei

Gulie Ionel – Izbiceni

Iancu Mirela – Urziceni

Ilia Florentina – Oraviţa

Ilie Ionela – Pucioasa

Ionete Marilena – Dobroteşti

Ioniţă Cristian – Slobozia

Ioniţă Didi – Fundulea

Ioniţă Ion – Lipăneşti

Iordache Ion – Drăgăşani

Istudor Georgeta – Tuluceşti

Jianu Nicolae – Strehaia

Kasza Zoltan – Uivar

Lazea Lucian – Jimbolia

Lupu Ion- Poiana Lacului

Marcu Constantin – Buhuşi

Marin Alina – Reşita

Maruntu Constantin – Roata De Jos

Matei Nicolae- Însuratei

Mihaileanu Eliodor – Petroşani

Motorga Dumitru – Buziaş

Munteanu Constantin – Lieşti

Nan Marius –Oltenita

Necula Elena – Călăraşi

Nicara Orlando – Severin 2

Nicula Radu – Tătărăştii De Sus

Nitu Fanica – Lehliu Gară

Olaru Tudor – Câmpulung

Onitoiu Gheorghe – Domneşti

Opriş Daniela –Gataia

Ostriceanu Cosmin – Darabani

Păun Vasilică – Bărcăneşti

Petcu Marlena – Pechea

Petrescu Mihai –Afumati

Petroias Ileana –Podu Turcului

Popescu Ioan Cristian – Albeşti Paleologul

Potosca Gheorghe – Vălenii De Munte

Radis Ştefan – Moşniţa Noua

Raducanu Costin – Ploieşti

Riciu Ion – Tulcea

Roman Simona – Reşita

Roşu Clementa – Smârdioasa

Rotaru Ion – Jilavă

Rusu Neculai – Flămânzi

Ruxandra Mihaela – Vâlcea

Sandru Unitaru – Orşova

Scripcariu – Iaşi

Selejan Maria – Sânnicolau Mare

Semenescu Icoame – Sacoşu Turcesc

Şerban Gheorghe – Mănăstirea

Sima Alexandru – Băicoi

Sorescu Valentin – Orbească

Sosu Aurel- Tecuci

Stan Ana – Galaţi

Stan Cristian – Potigrafu

Stancu Virginia – Torontal

Stirbu Valerica –Chiajna

Stoian Catalin- Baloteşti

Struţa Grigore – Brăila 2

Talpag Mariana – Timişoara Gării

Tănase Ion – Costeşti

Tarnoveanu Viorica – Mihaiesti

Todea David – Tg Jiu 1

Truica Decebal – Craiova 2

Tudor Gheorghe – Slatina

Ungureanu Rodica – Mioveni

Vaideanu Antonio – Curtea De Argeş

Vasile Aurelian- Roşiorii De Vede

Vasile Danut – Giurgiu 1

Voinea Ramona – Piteşti

Zaharia Mihai – Botoşani

Castigatorii celei de-a sasea etape a concursului

Voucher 100 ron

Anamariei Dumitru – Galaţi

Arin Oţelia – Oravbita

Băcanu Andreea – Alexandria

Badea Cristian – Afumaţi

Bajan Ion – Ianca

Balint Gheorghina – Uivar

Banicioiu Ioana – Vâlcea

Baolinu Constantin – Chiajna

Beatu Tudorel – Giurgiu 2

Bercea Trandafira – Tg Jiu 2

Beşleaga Anisoara – Copaciu

Boca Gheorghe – Coştei

Bogin Maria – Peciu Nou

Brânză Pachita – Tuluceşti

Bumbariu Iulian – Ciacova

Burcea Constantin – Videle

Burtescu Geta – Domnestgi

Buzduga Iulian – Podu Turcului

Calinoiu Dumitru- Vălenii De Munte

Caraivan Mioara – Însuratei

Carlugea Marius Ion – Reşita

Cimpoieru Florin – Zimnicea

Ciupitu Dani – Lehliu Gară

Coarda Marian – Albeşti Paleologu

Cocoranu Gheorghe – Rovinari

Cojocaru Vasilică – Comăneşti

Condurache Gheorghe – Bărnuţiu

Cranganu Claudiu – Tecuci

Creanga Nistor – Sacoşu Turcesc

Cristache Ion – Popeşti Leordeni

Curcea Marioara – Reşita

Dascălu Zamfilica – Pechea

Dinca Ion – Budeşti

Dinita Nicolae –Urechesti

Dinu Constantin – Ploieşti

Doroscan David – Bacău

Dozdoc Liviu – Potigrafu

Drăgan Ana – Orşova

Dragoi Maria –Roata De Jos

Dragomir Amelia – Dabuleni

Dumitru Alexandru – Şendreni

Dumitru Constantin – Bărcăneşti

Dumitru Lucian – Vâlcea

Fazekas Iosif – Gataia

Fieraru Florin – Mihaiesti

Gavrilă Nicolae – Severin 2

Gheorghiţă Ioana – Deva

Hoban Ioan –Lugoj

Hobeanu Grigorie- Severin

Hordica Roxana – Galaţi

HoreangaFanl – Jilavă

Ionel Valentin – Darabani

Iorga Daniela – Bozovici

Iosiv Vasile – Slobozia

Iubina Vivi – Turnu Urele

Ivanescu Cornel – Plosca

Jinga Constantin – Băicoi

Kozman Iosif- Petroşani

Lazăr Aurel – Băileşti

Leoveanu Marius – Craiova 2

Lungu Ion- Giurgiu 1

Mihalache Alexandra – Orbească

Mihu Dumitru – Moşniţa Noua

Mincu Maria – Curtea De Argeş

Minculeasa Florian – Izbiceni

Moisa Alin – Panciu

Musat Marinel – Piatră

Mutu Gabriel – Campina

Nistor Adrian – Jebel

Nită Gabriela – Fierbinţi Târg

Orvas Maria Delia – Tg Jiu 1

Paliciuc Maria – Flămânzi

Parfene Eftimie – Tulcea

Paslaru Andrei – Săveni

Patrascu Florin – Dobroteşti

Patrianca Teodora – Urziceni

Pena Ion – Saelele

PetreBogdan –Fundulea

Petrişor Nicoleta – Tătărăştii E Sus

Popescu Ileana – Piteşti

Popescu Mihaela – Poiana Lacului

Popescu Teodora – Săuleşti

Prodan Petru – Timişoara Gării

ProzorosIulia – Botoşani

Rotaru Ileana – Izvoarele

Rozoga Marius – Brăila 2

Rugina Claudiu – Buhuşi

Rusanu Mariana – Smârdioasa

Sandor Aurel – Jimbolia

Savu Gheorghe – Mioveni

Scarlatescu Răzvan – Ialomiţa

Sezesan Romulus – Făget

Sima Iulian – Lieşti

Simona Marioara – Sânnicolau Mare

SoareTica – Costeşti

Spiridon Cristian – Călăraşi

Stan Lucian- Baloteşti

State Tudor – Bolintin Vale

Ştefan Tiberius – Lipăneşti

Tătaru Lixandra – Olteniţa

Tiran Ioan – Torontal

Tocam Sandica – Moreni

Todeanca Dorin – Isaccea

Trifan Marius – Brăila 1

Tuca Nataşa – Dorohoi

Tuiu Aurora – Craiova 1

Udovita Monica – Bocşa

Ungureanu Stan – Slobozia Ag

Vanatoru Georgiana- Mătăsari

Vasii Anisoara – Focşani

Vasile Dana – Mihăileşti

Vişan Viorel – Strehaia

Voicu Dumitru – Mănăstirea

Voicu Firel – Roşiorii De Vede

Voicu Rodica – Iaşi

Zablau Liuta – Craiova 3

Zamfirescu Monica – Buziaş

Zote Virginia – Adjud

Castigatorii celei de-a saptea etape a concursului

Hranitoare 10 l si adapatoare 18 kg

Adam Constantin – Jilavă

Alexandrescu Marian – Tătărăştii De Sus

Anca Victorita – Focşani

Andrei Eduard –Braila 1

Anghel Liviu – Olteniţa

Anton Petria – Dorohoi

Baba Ana – Făget

Boboc Ion – Ianca

Borchescu Pavel – Reşita

Botoaca Florin – Slatina

Brandibip Diana – Dabuleni

Bujora Petru – Ialomiţa

Bunea Maria – Slobozia Ag

Burlacu Mihai – Darabani

Buzatoiu Alin – Albeşti Paleologul

Buzdugan Aurel – Băileşti

Calin Mircea – Reşita

Caloiu Gheorghe – Chiajna

Canea Constantin – Afumaţi

Carstocea Marcel – Izvoarele

Chertes Ama – Torontal

Cicoare Viorel – Strehaia

Ciliescu Elena – Craiova 1

Ciobanu Mihaela – Săuleşti

Ciobanzi Floarea – Zimnicea

Cireasamarian – Brăila 2

Coamda Popescu Nicolae – Tg Jiu 1

Codiţa Ion – Severin 2

Constantin Ion – Iaşi

Cordas Ioan- Oraviţa

Corolencu Gheorghe – Isaccea

Corostan Georgiana – Călăraşi

Costea Dorina – Adjud

Crişan Angela – Deva

Dan Glava – Lugoj

Dănilă Vasile – Săveni

Diaconescu Irina – Mangalia

Dobre Ioan – Bărnuţiu

Drejoi Niculina – Potcoavă

Dulgheru Ecaterina – Zmardioasa

Dumitru Marin – Bolintin Vale

Dutescu Marinică – Domneşti

Elefterescu Florica – Izbiceni

Enache Liviu – Videle

Geanta Nicolae – Alexandria

Gheorghe Florentina – Fierbinţi Târg

Ghiată Bogdan – Valu Lui Traian

Ghinghina Carmen – Galaţi

Gulimet Ion – Drăgăşani

Guraliuc Mihai – Flămânzi

Iftimie Mihai – Botoşani

Ionaşcu Maria – Caransebeş

Ionaşcu Mihaela – Plosca

Ioniţă Petre – Craiova 3

Iorgulescu Sabina – Vâlcea

Kiss Zsolt – Gataia

LazarCristian – Popeşti Leordeni

Lisman Elena – Năvodari

Lixandru Mihaela – Urziceni

Mănescu Virgiliu – Poiana Lacului

Marcu Stelian – Şendreni

Mareş Mihai – Roata De Jos

Marin Stefanache – Tecuci

Matcau Ioana – Bocşa

Mateiu Norica – Mateiu Monica

Mihăilă Viorel – Baloteşti

Mihăilescu Sorin – Rovinari

Mititelu Valentin – Caracal

Mocanu Nicoleta – Comăneşti

Moraru Delia – Mătăsari

Nasta Constantin – Budeşti

Olteanu Cornel – Mioveni

Oprea Pavel – Pechea

Panait Adrian- Severin

Pandele Adrian – Campina

Paraschiva Gerge – Piteşti

Pascalae Gheorghina – Mănăstirea

PatroiMaria – Curtea De Argeş

Patrulescu Ion – Lehliu Gară

Pavelescu Florin – Galaţi

Pencu Maria – Copaciu

Pepene Cristinel – Roşiorii De Vede

Petrea Alexandru – Tuluceşti

Petrea Ion – Podu Turcului

Popa Vasil – Craiova 2

Popa Veniamin – Buziaş

Popescu Mariana – Orşova

Popescu Valentin – Coştei

Porge Maria – Sacoşu Turcesc

Postelnicescu Ion – Costeşti

Prioteasa Mihaela – Saelele

Purnavel Mariana – Însuratei

Radu Nicolae – Piatră

Rasputneac Vasile – Sânnicolau Mare

Roata Mihaela – Mihăileşti

Rus Ioana – Topolovat

Rusu Romica – Lieşti

Savu Florentin – Fundulea

Sihleanu Coman – Panciu

Sima Elena – Corabia

Simionescu Sorin – Medgidia

Spiridon Nicolae – Jimbolia

Stan Liliana – Dobroteşti

Ştefănescu Constantin – Vălenii De Munte

Stefu Mihai – Tgbjiu 2

Tocu Liliana – Turnu Urele

Todor Daniel – Peciu Nou

Trifu Stefaia – Orbească

Varmesan Iosif – Timişoara 5

Vasile Gheorghe – Slobozia

Velicu Ioana – Tulcea

Veziteu Dorina – Timişoara Gării

Voicu Costin – Potigrafu

Vovcu Deana – Moşniţa Noua

Castigatorii celei de-a optaetape a concursului

Adapatoare 30 l din plastic

Albu Niculin – Mihăeşti

Alexandru Costel- Însuratei

Anghel Florel – Băileşti

Atarnateanu Lucian- Alexandria

Avram Adrian –Topolovat

Baciu Marian – Dabuleni

Banciu Elena – Mănăstirea

Besuca Tutu – Corabia

Biro Mircea- Bozovici

Bocsan Sofia – Ialomiţa

Borghina Madalina – Curtea De Argeş

Borsos Casian – Copaciu

Botezatu Zonia – Tecuci

Brânduşoiu Costel – Lehliu Gară

Câmpean Valentina- Coştei

Catalinoiu Ana – Potigrafu

Chiriţă Gheorghe – Mihăileşti

Cirac Constantin – Brăila 1

Ciuca Florentina – Roşiorii De Vede

Civig Cezan- Topolovat

Coloji Liviu – Oraviţa

Cristache Camellia – Smârdioasa

Cristea Sorina – Buziaş

Danciu Marian – Călăraşi

Dinca Ion – Orşova

Dinu Florea – Olteniţa

Dobrosan Ciprian – Jimbolia

Dragomirescu Elena – Săuleşti

Drejoi Gabriel – Potcoavă

Duduman Viorica – Sacoşu Turcesc

Dumitrescu Ionică – Câmpulung

Dumitriu Ciprian – Albeşti Paleologul

Dumitru Marian – Tulcea

Dumitru Nelu – Lieşti

Durdui Elena – Piteşti

Eftimie Ioan – Popeşti Leordeni

Ferenti Mihaela – Sânnicolau Mare

Filică Cornel – Slobozia

Flonono Erwin- Coştei

Focă Constantin – Tg Jiu 1

Gâlca Sandu – Tătărăştii De Sus

Gheorghe Paulina – Plosca

Giurici Calin – Timişoara 5

Goldeanu Maria – Brăila 2

Grecu Valentin – Tg Jiu 2

Ionescu Rozeta – Lipăneşti

IsacMagdalena – Fundulea

Istodoromiu Gheorghe – Strehaia

Lumezeanu Maria – Rovinari

Lungu Elena – Piatră

Marcu Claudiu – Ploieşti

Marin Mariana – Chiajna

Matei Gheorghe – Costeşti

Micu Ioan – Orbească

Mihăilă Viorel – Baloteşti

Mihalcea Silvia – Ianca

Miron Gabriel – Şendreni

Miron Gheorghiţă – Galaţi

Molea Maria – Budeşti

Munteanu Lilioara – Izvoarele

Murariu Nicolae – Făget

Mureşan Irina – Torontal

Neamţu Ion Ionuţ – Severin

Nedelcu Florea – Turnu Măgurele

Nicoleta Liliana – Moşniţa Noua

Nicu Valentin – Medgidia

Odagiu Dumitru – Slatina

Odaianu Emil-Izbiceni

Onitoiu Gabriel – Domneşti

Oprea Lucica – Campina

Opriş Mirel – Panciu

Părtene Casandra – Focşani

Pasăre Tănăsie – Mătăsari

Patala Catinca – Tuluceşti

Patruna Fanica – Dobroteşti

Păun Cătălin – Craiova 3

Petre Mihaela – Videle

Pitic Codruta – Lugoj

Pleşă GabielCraiova 2

Popa Elena – Isaccea

Popa Emilian – Poiana Lacului

Profir Tudorache – Pechea

Puşca Ioana – Mioveni

Radoi Ion – Saelele

Radu Ioana – Tg Bujor

Raluca Elena – Vălenii De Munte

Roman Maria – Bolintin Vale

Ruica Ion – Zimnicea

Sandu Florea – Drăgăşani

Sârbu Florea – Slobozia Ag

Simion Marian – Fierbinţi Târg

Ştefăni Ana – Deva

Stoian Luminiţa -Craiova 1

Stoica Alexandra – Băicoi

Stratulat Liviu – Podu Turcului

Tarnovan Marius – Timişoara Gării

Tincea Constantă – Roata De Jos

Toma Iulian – Galaţi

Trandafir Mihai – Vâlcea

Tudor Gheorghe – Bărnuţiu

Tudorache Nicolae – Urziceni

Vas Francisc – Reşita

Verginia Vâlcan – Severin 2

Castigatorii celei de-a noua etape a concursului

Furaj vivabio

Alan Corina – Saelele

Alexandrescu Melania -Tatarastii De Sus

Alexandru Sandra – Torontal

Alexandru Teodor – Pechea

Amet Stelut – Alexandria

Ana Maria Roman – Podu Turcului

Antohe Catinca – Tg Bujor

Apostol Daunt – Jimbolia

Asandi Eugenia- Tg Jiu 1

Axente Ecaterina – Lieşti

Badea Florea – Poiana Lacului

Baloi Ecaterina – Săuleşti

Bojan Gheorghe – Slatina

Bopchescu Nicolae- Făget

Bucur Ion – Chiajna

Carausiu Paraschiva – Olteniţa

Ceausu Florenţa – Zimnicea

Cernat Viorel – Campina

Chivu Florentina – Mioveni

Coacă Pavel- Severin

Cocosila Elvira – Izbiceni

Cornici Carmen- Isaccea

Coroiu Nicolae – Lugoj

Cosma Petru – Deva

Cotulbea Radu Ionut- Craiova 1

Creanga Nistor – Sacoşu Turcesc

Cristian Nicolae – Şendreni

Dadalau Loredana – Mătăsari

Dana Petra – Popeşti Leordeni

Dica Georgel – Copaciu

Drăghici Aura – Orbească

Dumitru Vasile – Tecuci

Ene Paulica-Plosca

Fanariu Ciprian – Iaşi

Farca Lidia – Sânnicolau Mare

Flueraru Mihai – Dorohoi

Gherghea Elena – Galaţi

Ghetu Elena – Fundulea

Giura Niculae – Drăgăşani

Guran Nicoleta – Timişoara Gării

Ilia Tonut- Oraviţa

Ion Marin – Bolintin

Iordache Maria – Slobozia

Jianu Liliana – Piteşti

Jonete Gheorghiţă – Dobroteşti

Lăscăi Luminiţa – Isaccea

Lina Cristian – Buziaş

Listar Cătălin – Botoşani

Lusnea Marinela – Săveni

Marinescu Andrei- Craiova 2

Măriuţa Rodica – Moşniţa Noua

Matei Floarea – Timişoara 5

Matei Gabriela – Însuratei

Mihai Paulica – Turnu Măgurele

Mincu Maria-Curtea De Argeş

Mitrofan Chirilă – Brăila 2

Mocanu Ion – Ianca

Mocioi Elisabeta – Rovinari

Muntean Maria- Vâlcea

Neagu Constantin – Urziceni

Necula Valentin – Călăraşi

Nedea Iorel – Potcoavă

Olari Gheorghe – Lehliu Gară

Paliciuc Maria – Flămânzi

Papuc Ilie – Brăila 1

Pârleala Ionel – Tulcea

Parnau Eugenia – Izvoarele

Păun Constantin – Craiova 3

Pavel Tudorel – Tuluceşti

Pisica Elena –Domnesti

Pleşă Pantelie – Bărnuţiu

Pleşea Alexandru – Albeşti Paleologul

Popa Jenica – Galaţi

Popescu Dumitra – Roşiorii De Vede

Popescu Emilian – Fierbinţi Târg

Predoi Mihaela – Videle

Purice Petrică – Peciu Nou

Putineanu Anghel – Smârdioasa

Rablic Ana – Darabani

Radu Mariana – Piatră

Rădulescu Elena – Vălenii De Munte

Rădulescu Giuliano – Costeşti

Sain Ion – Orşova

Sandu Dumitru – Roata De Jos

Sava Ştefan – Jilavă

Şerban Viorel – Mihăeşti

Şerpe Solomia – Bozovici

Sindice Elena – Corabia

Şterea Aurelia – Budeşti

Stroe Marian –Costesti

Toader Vasile – Afumaţi

Tuca Carmen – Mihăileşti

Ţup Costel – Mănăstirea

Vieru Petru – Caracal

Vişan Viorel – Strehaia

Vlad Ion- Ialomiţa

Castigatorii Celei De-A Zecea Etape A Concursului

40 puc. Pui de o zi

Albeck Daunt – Buziaş

Alexi Nicolae – Tucea

Antochi Vasilică – Slobozia

Apostol Victoria- Călăraşi

Aton Ilie – Slatina

Baditeanu Cristian – Piteşti

Bălăceanu Cecilia – Piatră

Bătrânu Constantin- Roşiorii De Vede

Bento Lucia – Ialomiţa

Bâca Florentin – Mihăileşti

Boerescu Florentina – Urziceni

Boştina Dumitru – Plosca

Briciu Ioan – Deva

Calin Aurel – Olteniţa

Chivu Valeria – Mioveni

Cirpici Mihaela – Potcoavă

Ciubotaru Dumitru – Focşani

Ciuperca Petrică – Însuratei

Cucu Maria – Roata De Jos

Damatarc Petrea – Chiajna

Dina Cornelia – Tg Jiu 1

Dobrescu Aurelia – Craiova 3

Drăgan Nicuta – Tuluceşti

Dragomir Nicolae – Afumaţi

Dragusin Maria – Slobozia Ag

Elfterescu Florica – Izbiceni

Eroc Perchiata – Vălenii De Munte

Fărâmă Valerian – Iaşi

Florea Petre – Domneşti

Frumosu Constantin- Alexandria

Gherciu Ioana – Lugoj

Groza Maricica – Şendreni

Hoanca Ion – Severin

Horghidan Mihai – Galaţi

Ianosi Doina – Orşova

Ilia Gheorghe – Oraviţa

Ioana Scarlatescu – Fierbinţi Târg

Iordachebgheorghe – Capaciu

Leascov Valentin – Ianca

Manolache Doru – Curtea De Argeş

Manta Nicolae – Mănăstirea

Milcica Râdă – Saelele

Mitrica Florin – Drăgăşani

Miu Gheorghe – Orbească

Moroşan Ionel – Timişoara Gării

Musat Cristian – Mihăeşti

Năstase Ştefană –Bolintin Vale

Nedelcu Măricel – Lieşti

Niculai Constantin- Isaccea

OlaeruCostica – Rovinari

Până Constantin – Săuleşti

Păun Elena – Poiana Lacului

Petcu Liţa – Pechea

Petre Luminiţa – Baloteşti

Petre Paul – Videle

Pleşă Mihai- Tătărăştii De Sus

Polenici Marian-Timisoara 5

Poliec Dinu Atanasie – Sânnicolau Mare

Popa Maria – Jimbolia

Popesci Ilie- Jilavă

Popovici Ana – Făget

Poprea Tudor – Smârdioasa

Prunoiu Dumitru – Craiova 2

Răzvan Ovidiu – Turnu Magurela

Rizica Ionela- Slobozia

Sârbu Marian – Zimnicea

Semenescu Icoane – Sacoşu Turcesc

Ştefan George – Focşani

Ştefănescu Constantin – Izvoarele

Stilojan Alexandra – Peciu Nou

Tardea Daunt – Focşani

Toma Ioan – Moşniţa Noua

Toma Marin – Băileşti

Traistaru Căţea – Dobroteşti

Tudorache Florica – Budeşti

Tughin Floarea – Mătăsari

Ungureanu Camelia – Fundulea

Urda Elena – Strehaia

Vasile Râdă – Brăila 1

Vasiu Ştefănia – Popeşti Leordeni

Voicu Dorulet – Lehliu Gară

Zaharia Larisa – Podu Turcului

Mulțumim tuturor participanților care ne-au trecut pragul magazinelor și au depus plicurile pentru concurs!

Regulamentul oficial al concursului Agroland 2012 [/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

About the Author: